Доставка та оплата

 ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

- Дорогі наші клієнти!

 Магазин Tinitun турбуючись про кожного з Вас пропонує придбати товари з різних категорій не витрачаючи свій дорогоцінний час на пошуки його в   декількох стаціонарних магазинах.

 Приділіть зекономленний час своїм рідним та близьким!

 З любов'ю та повагою до кожного клієнта, Tinitun

- Зібравши кошик товарів на сумму від 1800 гривен Ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ вашого замовлення.

 Доставка замовлень відбуваєтьсяпротягом 3х робочих днів (забрати замовлення можна після отримання смс повідомлення про доставку на точку   видачі).

- Доставка Новою поштою,  після повної оплати замовлення.

 Замовлення доставляються нами до кур'єрської служби протягом 3х робочих днів після оформлення замовлення, не враховуючи день   замовлення, по всій Україні.

- Оплата здійснюється на сайті зручним для вас способом на картку ПриватБанку підприємства ФОП Вербицька В.В. 100%

  • Отримувач: ФОП Вербицька Вікторія Вячеславівна
    ЄДРПОУ: 3414613209
    Рахунок IBAN: UA923052990000026003026223560 
    Призначення: Оплата замовлення [прізвище замовника]

- Надаючи свої персональні дані Ви погоджуєтесь на їх обробку ФОП Вербицька Вікторія Вячеславівна (далі - "Продавець"), в цілях виконання Продавцем і / або його партнерами своїх зобов'язань перед клієнтом, продажу товарів та надання послуг, надання довідкової інформації, а також з метою просування товарів, робіт і послуг, а також погоджується на отримання повідомлень рекламно-інформаційного характеру і сервісних повідомлень. При обробці персональних даних Клієнта Продавець керується законом "Про персональні дані", законом "Про рекламу" та локальними нормативними документами.